Přidat k oblíbeným

Přejeme Vám dobré ráno
Nejúčelnější „zastřešení“ plochy 25 - 37 m2
Celosvětová špička ve funkčnosti, eleganci, detailech a stabilitě

·  certifikáty bezpečnosti výrobku - TÜV - Rheinland, SRN - Bahama Jumbrella XL
                   
včetně
osvětlení, topení, ozvučení a chlazení,

·  certifikáty stability ve větru (dle velikosti až do 110 km/hod.)


Slunečníky Bahama Jumbrella XL se rozvírají, vypínají & zavírají pomocí servomechaniky BAHAMA, která je mezinárodně patentovaná. Lehce ovladatelný, ruční kinematický systém s protizávažími, pomáhá ke změně polohy těžiště spolu s 4stupňovým pomocným mechanismem ulehčujícím vypínání slunečníku. Vypínání a zavírání je pomocí dvou pákových přezek, se samočinně zaskakujícími třmeny z nerezové oceli. Po vypnutí se přezky vložením zámku uzamknou.

Typické je pro XL zhotovení konstrukce z hliníkových komponentů: noha, z komorového profilu s 2,5násobným teleskopickým výsuvem, má Ø 100 mm a sílu stěny 3 mm.Slunečníky XL mají vždy 12 ramen.

Povrchová úprava - všechny modulárně vyměnitelné komponenty, kromě součástí z nerezové oceli, jako jsou pružné třmeny, excentrické uzávěry vypínání slunečníku, ad. jsou ošetřené práškovými PES barvami a vypáleny při teplotě 200ºC. Vypálení laků přináší dlouhodobou životnost, lak odolává i vzdušným solím v přímořských krajinách. Konstrukce se dodává v barvě bílé, na zvláštní objednání ji lze vyhotovit ve všech barvách RAL.

Potah membrány – pro funkci i z důvodu pevnosti a statiky je z materiálu »betex®05« - polyesterové tkaniny, špičkové technické úrovně, potažená akrylátem, ve 22 standardních jednobarevných odstínech (viz vzorkovník barev tkanin): vložit vzorník látek 22 barevný

Membránu lze stáhnout a vyčistit. Je zespodu neviditelně uchycena ve všech 12 výztužných ramenech, po celé jejich délce na poli „střechy“. Ve všech upínacích místech je tkanina zesílena kvůli rozložení sil vzniklých upnutím.

Provedení volánů (převisů): # 60 = »moderní«: bez volánů

# 90 = »klasické«: s asi 35 cm vysokým, hladkým či vlnitým volánem


   ELEKTRONICKÝ PROSPEKT - klikněte


Modely Jumbrella XL - tabulka rozměrů (klikněte pro zvětšení)

Ke slunečníkům Bahama Jumbrella XL lze také objednat zvláštní vybavení: osvětlení Bahama „Licht“, topení Bahama „Heater“, ozvučení Bahama „Sound“, bezdrátovou Bahama TV „Wireless TV“, chlazení Bahama „Cooler“, spojovací žlábky Bahama „TVR“ k propojení stran čtvercových a obdélníkových slunečníků, vše v perfektní dokonalosti a s certifikáty bezpečnosti výrobku - TÜV. Na přání (příplatek) lze konstrukci slunečníku objednat v libovolné barvě dle odstínů RAL (standardně bílá a stříbrná) nebo na slunečník zhotovíme reklamní potisk..

Více informací a technické údaje, stejné pro všechny typy slunečníků Bahama naleznete na úvodní stránce.


2.1. 2018

Ceník slunečníků Bahama Jumbrella XL v

Model/velikost sluneč. -ČTVERCOVÉ
zakrytá plocha v m2
certifikát stability ve větru km/h,
v stojanu pevný / mobilní
5 x 5m
25m2
110/72
5,5,5,5x3,5m
30,3m2
100/65
6 x 6 m
36m2
90/59
KULATÝ    Ø 7m
37m2
90/59
provedení sluneč.„moderní“ (bez volánů) č.-60- 147 948 160 948 173 948 160 948
provedení slunečníku „klasický“ (s volány) č.-90- 167 890 176 548 186 948 176 548

Ceny bohatého příslušenství a doplňků budou v případě potřeby vykalkulovány a sděleny.

Ceny neobsahují 21% DPH a náklady na případné stavební a elektrikářské práce (zabetonování stojanů, položení kabelů), potisk membrán a další individuálně vyžádané služby. U mobilního rozloženého kazetového stojanu # č -089 není v ceně 8 ks dlaždic 50x50cm a sestavení stojanu. Náklady za posouzení a poradu na místě instalace vzdálenějším více než 25 km z Prahy mohou být účtovány zálohově a při zakoupení slunečníku odečteny. Od odběru 2 kusů poskytujeme slevu.

Cena obsahuje: přepravní náklady- od výrobce ca 700km, dodání na místo do 25 km z  centra Prahy, obaly, montáž slunečníku, instruktáž, bankovní poplatky, případně likvidaci obalů.

Ceny za bohatou zvláštní výbavu a doplňky ke slunečníkům sdělíme na vyžádání. Upozorňujeme, že doplňky do slunečníku, po jeho výrobě, již nelze dodatečně zabudovat.Další fotky naleznete ve fotogalerii